Про нас

ТОВ "Н.Стоун" (N.Stone LTD) – офіційний дистриб'ютор в Україні продукції торгівельної марки Lowara, яка належить компанії Xylem Water Solutions, США, а також іншого сучасного промислового обладнання для гірничодобувної та будівельної галузей. Компанія була заснована в 1991 році як експортер будівельної сировини, але через ринкові умови і значний дефіцит інноваційних технологій на гірничо-будівельних ринках України, перекваліфікувалася на постачальника високотехнологічного обладнання, продаж і обслуговування якого, на даний момент, є основними напрямками бізнесу. В компанії працюють досвідчені фахівці, які швидко підберуть найкращі моделі насосів для будь-яких застосувань, завдяки чому, замовник отримує економічно обґрунтоване технічне рішення, що максимально відповідає технічному завданню і умовам експлуатації . Висококваліфікована служба сервісу забезпечує якісне та своєчаснеобслуговування, доставку запасних частин та витратних матеріалів. Компанія постійно розвивається, застосовуючи нові підходи і методи надання кращих технічних рішень і сервісу.Що таке Lowara

Бренд Lowara від Xylem є одним з визнаних світових лідерів в сфері довгострокових економічних рішень для перекачування і циркулювання чистої або забрудненої води.

Основними напрямками рішень Lowara є:

- Послуги житлового та комерційного будівництва: циркуляція в системах опалення та охолодження, побутова гаряча вода, водопостачання, поводження з стічними водами та протипожежні рішення
- Комунальні послуги: рішення для водопостачання та централізованого теплопостачання
- Сільське господарство: рішення для систем поливу
- Аквакультура: рішення для водного транспорту
- Гірнича промисловість: водопостачання та водовідлив
- Нафтогазова промисловість: рішення для водного транспорту у важких умовах експлуатації
- Загальна промисловість: водопостачання, підвищення тиску, включаючи забезпечення котлів, мийне обладнання

Насоси Lowara, приводи та укомплектовані рішення, такі як бустерні станції тиску та станції підйому стічних вод, розроблені з метою досягнення низької собівартості життєвого циклу. Це означає надійний, високоефективний, простий в установці та сервісному сервісі продукт з тривалим терміном служби.

Щоб полегшити роботу з продуктами Lowara, ми пропонуємо пакет інструментів, включаючи програмне забезпечення для вибору насоса, посібники з заміни циркуляторів та файли CAD & BIM онлайн.

Запит додаткової інформації
Надішліть нам Ваш запит на додаткову інформацію і ми відповімо Вам у найкоротший термін
Електронна пошта
Ім‘я
Телефон
Запит на додаткову інформацію