Занурювані насоси LOWARA з ріжучим механізмом серії DOMO GRI

ОГЛЯД

Компактний, надійний, потужний насос с ріжучим механізмом

Lowara Domo GRI - компактний і висопродуктивний насос з ріжучим механізмом. Потужний механізм різання відмінно підходить для перекачування стічних вод для житлових, комерційних і сільськогосподарських застосувань.

Насос з ріжучим механізмом перетворює все, що всмоктує в дрібний мул, який потім прокачується по трубах малого діаметру. Основним використанням Domo GRI є системи стічних вод під тиском, які зазвичай використовуються, коли плоский або гірський ландшафт, поверхневі породи і високий рівень грунтових вод не дозволяють використовувати традиційні самопливні системи.

Компанія Xylem може запропонувати один насос з ріжучим механізмом, насосну станцію в зборі або навіть каналізаційну систему в зборі - інтелектуальне і економічне рішення для доставки стічних вод на найближчу каналізаційну станцію або магістральну каналізаційну систему.

НАДІЙНА КОНСТРУКЦІЯ

Domo GRI призначений для вирішення будь-яких проблем в системі стічних вод. Він оснащений унікальним робочим колесом, що забезпечує оптимальну гідравлічну ефективність, і потужним подрібнювачем, який розбиває тверді включення на дрібні частинки, забезпечуючи просте транспортування рідини по трубах малого діаметру.

Всі компоненти розроблені і виготовлені для оптимізації роботи і продовження терміну служби насоса.

Гідравлічна частина виконана з міцного і міцного чавуну, а корпус двигуна виконаний з нержавіючої сталі.

Гидравлическая часть изготовлена из прочного и довговічного чугуна, а корпус двигуна виконано з нержавіючої сталі.

Однофазний варіант оснащений вбудованим перемикачем рівня для автоматизації роботи.Для отримання додаткової технічної інформації, будь ласка, надішліть запит через форму на сайті.
Запит додаткової інформації
Надішліть нам Ваш запит на додаткову інформацію і ми відповімо Вам у найкоротший термін
Електронна пошта
Ім‘я
Телефон
Запит на додаткову інформацію