Багатоступеневі насоси LOWARA серії e-MP

ОГЛЯД

Технічні характеристики

  • Подача: до 850 м³/год
  • Напір: до 950 м
  • Електроживлення: трифазне 50 і 60 Гц
  • Потужність: от 2,2 кВт до 1.250 кВт
  • Максимальній робочий тиск: 100 бар
  • Температура рідини, що перекачується: от -25°C до +140°C (Спеціальні версії - до +180°C)


Високоефективні універсальні литі багатоступеневі насоси

Насоси Lowara e-MP особливо довговічні і надійні і можуть бути використані практично в будь-якій системі високого тиску. Поєднуючи інноваційні розробки Xylem та багаторічний досвід, вони є багатофункціональним та ефективним рішенням проблем промисловості, машинобудування, комунального господарства та сільського господарства. Таким чином, завдяки універсальній конструкції насоси серії e-MP можна використовувати практично в будь-якій області.


Переваги

Простота інтеграції

Завдяки різним версіям гідравлічної частини насосу і положення всмоктувального патрубку насоси e-MP можуть бути легко і легко інтегровані практично в будь-яку систему високого тиску без додаткових витрат. Модернізоване робоче колесо має високу всмоктувальну здатність, що дозволяє відповідати найвищим вимогам в таких сферах застосування, як перекачування гарячої води і конденсату.


Безпека експлуатації

Завдяки цілій низці вбудованих систем захисту насоси e-MP убезпечать Ваших працівників, а наявність великої самоочисної камери ущільнювача вала для забруднених рідин зменшить простої. Крім того, ви можете здійснювати додатковий контроль і моніторинг насосу, підключивши його до системи Xylem Hydrovar або інших подібних систем.


Енергозбереження

Подбайте про навколишнє середовище. Конструкція високоефективних гідравлічних частин насосів e-MP оптимізована з використанням методів гідродинамічного моделювання. U-канали нової конструкції забезпечують найбільш ефективне проходження перекачуваної рідини між ступенями насосів. Це знижує споживання енергії та витрати на термін служби, завдяки чому показники MEI насосів набагато перевершують міжнародні стандарти.


Заплановане обслуговування

Плануйте технічне обслуговування заздалегідь і мінімізуйте можливі простої, встановивши додаткові датчики тиску, температури і вібрації. Підключення цих датчиків до системи моніторингу та діагностики дає можливість заздалегідь планувати графік профілактичного обслуговування приладу.

Зносостійкість

Скоротіть час простою, кількість технічних обслуговуванньта експлуатаційні витрати за допомогою низки конструктивних особливостей та спеціальних матеріалів, які подовжують термін служби насосів e-MP та їх компонентів. Наприклад, нещодавно розроблений підшипник всмоктуваної ступені виготовлений з карбіду вольфраму, що підвищує його стійкість до сильних вібрацій і ударів. Балансуючий барабан зменшує навантаження на підшипники і торцеве ущільнення. В результаті підвищується ККД і ефективність насоса.


Простота в обслуговуванні

Завдяки простій і добре спроектованій конструкції насосів e-MP технічне обслуговування не складне. Підшипник на привідній стороні валу, торцеве ущільнення і втулка балансувального барабана легко замінюються і не вимагають відключення насоса від трубопроводу. Крім того, модульна конструкція насоса зменшує кількість деталей, необхідних для покриття всього модельного ряду, полегшують складання насоса і підбір


Версії насосів серії e-MP

e-MPA - Осьовий вхід забезпечує низький чистий гідравлічний напір

e-MPR - Універсальність розташування всмоктувального патрубка

e-MPD - Універсальність розташування всмоктувального патрубка і подвійні підшипники для вхідного тиску до 40 бар

e-MPV - Минимальна площа вертикального виконання


Матеріали

Корпус насоса: сірий чавун, високоміцний чавун з кулястим графітом, сталь, нержавіюча сталь (AISI 316), дуплексна нержавіюча сталь, супер дуплексна нержавіюча сталь

Робоче колесо: сірий чавун, бронза, нержавіюча сталь (AISI 316), дуплексна нержавіюча сталь, супер дуплексна нержавіюча сталь

Еластомери: EPDM, FPM

Ущільнення вала: кінцеве ущільнення, ущільнення картриджа, сальникова набивка


Для отримання додаткової технічної інформації, будь ласка, надішліть запит через форму на сайті.
Запит додаткової інформації
Надішліть нам Ваш запит на додаткову інформацію і ми відповімо Вам у найкоротший термін
Електронна пошта
Ім‘я
Телефон
Запит на додаткову інформацію