Високоефективні насоси для гарячого водопостачання LOWARA серії ecocirc PRO

ОГЛЯД

ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ ЦИРКУЛЯЦІЙНИЙ НАСОС— ЭКОНОМІЯ ДО 90 % ВИТРАТ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ У ПОРІВНЯННІ ЗІ СТАНДАРТНИМ НАСОСОМ 25 ВТ

  • високоефективний и економічний
  • надійний
  • стійкий до накипу
  • міцний
  • безшумний
  • компактний

Циркуляційний насос гарячої води, високоефективний продукт з плавно регульованою швидкістю

Еcocirc PRO — високоекономічні насоси для циркуляції гарячої води, розроблені з перевіреною сферичною конструкцією безвального двигуна з технологією ESM і постійним магнітом. Така конструкція поєднує в собі оптимальну ефективність і низький рівень шуму за доступною ціною.

Ecocirc PRO оснащені режимом автоматичної вентиляції та ізоляційною оболонкою, а також додатковими налаштуваннями годинника та/або температури.

Версії цих циркуляція насосів підходять для використання в житлових будинках для виконання ряду завдань. Вони відповідають вимогам до якості питної води і, забезпечивши циркуляцію питної води, ефективно захищають від легіонели. Циркуляція гарячої води забезпечує її негайну доступність навіть тоді, коли увімкнено найвіддаленіший кран.


ПОСІБНИК ІЗ ЗАМІНИ

З часом старі насоси потрібно замінити. З новою високоефективною лінійкою ECOCIRC PRO, має сенс замінити 5-річний насос фіксованої швидкості вже сьогодні. Різниця в ефективності робить інвестиції прибутковими вже через два роки (залежно від інтенсивності роботи).Для отримання додаткової технічної інформації, будь ласка, надішліть запит через форму на сайті.
Запит додаткової інформації
Надішліть нам Ваш запит на додаткову інформацію і ми відповімо Вам у найкоротший термін
Електронна пошта
Ім‘я
Телефон
Запит на додаткову інформацію