Циркуляційні насоси LOWARA серії Ecocirc N

Зображення циркуляційного насосу LOWARA серії Ecocirc N
ОГЛЯД

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ


Високоефективний насос з інтелектуальною системою управління швидкістю і двигуном на постійних магнітах

 • Низьке споживання енергії
 • EEI ≤0.18
 • Корпус з нержавіючої сталі
 • Режими керування:

- Пропорційний тиск
- Постійний тиск
- Постійна швидкість


 • Автоматична продувка повітрям
 • Універсальний штекер
 • Ізоляційний кожух
 • Споживання: до 4,5 м³/ч
 • Напір: до 8 м

Ecocirc N – розумний вибір

Циркуляційні насоси серії Lowara Ecocirc N призначені для циркуляції води в системах опалення, кондиціонування та гарячого водопостачання. З широким асортиментом моделей (14 моделей) і декількома режимами управління, нова серія Ecocirc N є розумним вибором на ринку насосів домашнього обігу, поєднуючи високу ефективність, простоту і надійність за доступною ціною. Компактні і прості в установці, всі моделі оснащені унікальним перемикачем для установки режимів управління і налаштувань швидкості. До стандартного набору поставки входять: змінний роз'єм штекера, автоматична повітряна продувка і світлодіодний індикатор. Всі моделі насосів мають рівень EEI ≤ 0,18.

Сфери застосування:

 • Реконструкція або модернізація існуючих систем опалення та ГВП
 • Приватні або багатоквартирні будинки
 • Побутові системи ГВП

Переваги

Ефективність
 • Вищий клас енергоефективності (EEI ≤0.18)
 • Інтелектуальна система управління швидкістю і двигуном
 • Зниження енергоспоживання до 80%
 • Оптимізована гідравліка
Нескладність експлуатації
 • Багатофункціональний перемикач режимів керування
 • Компактний розмір і проста установка
Надійність
 • Надійна конструкція
 • Захист від сухого ходу
 • Індикація попереджень і аварій
Экономія
 • Ізоляційний корпус в стандартній комплектації

Для отримання додаткової технічної інформації, будь ласка, надішліть запит через форму на сайті.
Криві робочих характеристик Ecocirc N
Криві робочих характеристик насосу Ecocirc N
ТЕХНОЛОГІЯ

Надзвичайна простота експлуатації! Дві виробничи лінійки, 42 моделі, кілька режимів управління і надійна робота на роки вперед! Наші нові насоси ecocirc та ecocirc є розумним вибором на ринку побутових циркуляційних насосів, поєднуючи високу ефективність, простоту та надійність за доступною ціною. Компактні і прості в установці, всі моделі оснащені унікальним перемикачем режимів управління і налаштувань швидкості. Стандартний пакет включає в себе змінний штекер, автоматичну систему повітряної продувки і світлодіодний індикатор стану. Всі насоси мають рівень EEI ≤ 0,18.

І ще розумніший вибір Версія Ecocirc виводить енергозбереження і простоту управління на абсолютно новий рівень. З цифровим дисплеєм і додатковими режимами роботи, такими як нічний режим і режим eAdapt, насос автоматично аналізує і адаптується до оптимальних налаштувань, знижуючи енергоспоживання до 80%. З'єднання Bluetooth дозволяє керувати насосом з мобільного телефону, планшета або ноутбука.

Надійні та енергоефективні Нові лінійки Ecocirc и Ecocirc+ це високотехнологічна розробка інженерів Xylem на основі більш ніж півстоліття досвіду, а також реальних випробувань.

Наша мета - забезпечити нашим клієнтам більш розумний вибір циркуляційних насосів для систем опалення, кондиціонування і побутового гарячого водопостачання, які прості в монтажі, надійні, високоефективні із хорошим співвідношенням ціни і якості.

Зниження рахунків за електроенергію та викидів CO₂ Исследования показывают, чтов жилых домах на энергопотребление циркуляционных насосов для отопления/горячего водоснабжения тратится 10-15%. Дослідження показують, що в житлових будинках 10-15% енергоспоживання витрачається на опалення і ГВЗ. Гідравліка та гідравліка насоса ecocirc призначені для мінімізації цих витрат. Всі насоси ecocirc оснащені високоінтелектуальними двигунами зі змінною швидкістю обертання, що дозволяє економити до 80% енергії в порівнянні зі звичайними циркуляційними насосами. ПоказникEEI ≤0,18 забезпечує швидку віддачу від інвестицій.


Конструкція циркуляційного насосу LOWARA серії Ecocirc N

1. Завжди в безпеці Вбудований захист від сухого руху запобігає пошкодженню насоса під час роботи «на суху».

2. Наглядність керування Великий, візуальний цифровий дисплей відображає робочий стан насоса, а також попередження та тривоги (версія ecocirc+).

3. Бездротове підключення (Bluetooth) Дозволяє віддалено налаштовувати та керувати насосом з мобільних пристроїв (версія ecocirc+).

4. Завжди ізольований і захищений Ізоляційний корпус підтримує температуру на належному рівні і забезпечує захист при транспортуванні.

5. Автоматична продувка Забезпечує автоматичну очистку для правильної роботи системи.

6. Высший класс энергоэффективности Высокоефективний двигун зі змінною швидкістю та оптимізована гідравліка мінімізують експлуатаційні витрати. EEI ≤ 0,18.

7. Режим енергозбереження Нічний режим і функція eAdapt забезпечують оптимальний комфорт при мінімальних витратах (версія ecocirc+).

Швидка і проста установка Змінний штекер для дроту живлення. Внутрішня вилка сумісна із штекерами-вилками циркуляційних насосів попередніх поколінь.

На старт, увага, руш Простота є ключем до нової лінійки ecocirc. Дуже прості в установці, ці надійні циркуляційні насоси оснащені зручним багатофункціональним перемикачем для вибору функціональних режимів і налаштувань швидкості. Крім того, на дисплеї відображається інформація для моніторингу стану термостату. Це ecocirc — розумний вибір.


Елементи керування циркуляційного насосу LOWARA серії Ecocirc N

1. Режим постійного тиску (1-2-3) Рекомендовано для систем опалення підлоги.

2. Режим пропорційного тиску (A-B-C) Рекомендується для систем з термостатичними клапанами.

3. Режим постійної швидкості (I-II-III) Рекомендується для підживлення котлів, однотрубних систем опалення або систем із сепараторами повітря.

4. eAdapt Автоматичні налаштування продуктивності, які забезпечують мінімальне споживання енергії.

5. Автоматична продувка Забезпечує очищення системи для правильної роботи.

6. Цифровий дисплей Відображає потужність, тиск і споживання.

7. LED-індикатор Зелений: Насос працює правильноЗелений (миготливий): відбувається автоматична продувкаЖовтий (миготливий): насос знаходиться в режимі очікуванняЧервоний: відмова насоса або сухий хід

8. Індикатор безпровідної мережі Зелений: Бездротове з'єднання Bluetooth з віддаленим інтерфейсом.

9. Нічний режим і кнопка зв'язку Нічний режим - активований в поєднанні з одним з основних режимів - забезпечує мінімальне споживання енергії в нічний час. Використовуйте бездротове з'єднання (2,4 ГГц) для дистанційного керування та налаштування насоса.Для отримання додаткової технічної інформації, будь ласка, надішліть запит через форму на сайті.

Запит додаткової інформації
Надішліть нам Ваш запит на додаткову інформацію і ми відповімо Вам у найкоротший термін
Електронна пошта
Ім‘я
Телефон
Запит на додаткову інформацію