Насоси LOWARA з чавуну з одностороннім всмоктуванням серії e-NSC

ОГЛЯД

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Нова високоефективна гідравліка, що значно перевищує рівень erP2015, і двигуни рівня IE3 обумовлюють дуже низькі експлуатаційні витрати. Для подальшої оптимізації витрат насоси серії e-NSC можна обладнати змінним регулятором потоку Hydrovar (до 45 кВт). В насосних установках, що працюють у широкому діапазоні швидкостей, це може заощадити до 70% енергії в порівнянні з насосом з фіксованою швидкістю.

ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ І ПРОСТЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Міцна конструкція, різні розміри опор підшипника і знімні кільця компенсації з нержавіючої сталі забезпечують тривалий термін служби. Серія e-NSC також призначена для зручності обслуговування, а всі точки обслуговування мають легкий доступ, скорочуючи простої.

ІДЕАЛЬНА КОНФІГУРАЦІЯ

Серія e-NSC є правильним рішенням для тисяч видів рідини. Доступний широкий асортимент матеріалів, від чавуну до дуплексу з нержавіючої сталі. Крім того, існує безліч варіантів торцевих механічних ущільнень.

Насоси e-NSC з одностороннім всмоктуванням доступні в трьох різних конфігураціях:

  • Встановлюється на раму (тільки вал або повний комплект з зчепленням і двигуном)
  • Короткий вал
  • Модульна конструкція для забезпечення компактност

Новий рівень насосів з одностороннім всмоктуванням

Насоси Lowara e-NSC з одностороннім всмоктуванням є високоефективними і високогнучкими з точки зору монтажу, матеріалів і температури. Це робить e-NSC ідеальним вибором для транспортування води, систем рідкого опалення та охолодження, протипожежних систем та широкого спектру промислових застосувань.Для отримання додаткової технічної інформації, будь ласка, надішліть запит через форму на сайті.
Запит додаткової інформації
Надішліть нам Ваш запит на додаткову інформацію і ми відповімо Вам у найкоротший термін
Електронна пошта
Ім‘я
Телефон
Запит на додаткову інформацію