Пристрій контролю роботи насосу Genyo plus

Зображення пристрою контролю роботи насосу LOWARA Genyo plus
ОГЛЯД


ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ

  • Зручний інтерфейс
  • Легко налаштування точок тиску на увімкнення і вимикання
  • Три режими роботи
  • Можлива робота з двома насосами
  • Вбудований захист насоса
  • Максимальний струм: 16 А

Lowara Genyo plus - це електронний перемикач тиску з вбудованим цифровим манометром і повним набором захисту насоса. Він може управляти пуском і зупинкою однофазних електричних насосів потужністю до 3 к.с. (2,2 кВт).

Три режими роботи (диференціальний, зворотній та синхронізований) забезпечують надзвичайну універсальність.

Точки тиску на вимкнення та увімкнення можна легко та точно встановити через зручний інтерфейс.

Lowara Genyo plus включає в себе функцію миттєвого зчитування параметру струму, а також миттєву ідентифікацію перевищення рівня струму, сухого ходу і функцію захисту від швидкої циркуляції.

Lowara Genyo plus має сертифікацію стандарту WRAS для використання з питною водою, і може працювати паралельно з іншим блоком для управління двох-насосних бустерних установок.

Genyo plus, може бути налаштований для роботи з резервуаром під тиском, що значно продовжить термін служби насоса, із додатковою економію енергії.Застосування

Питне водопостачання - Genyo plus може бути застосований до будь-якого 2-насосної бустерної установки, для керування циклічним обміном між двома насосами та збалансування часу роботи.

Озеленення - Genyo plus можна комбінувати з будь-яким поверхневим насосом (до 2,2 кВт однофазним), щоб забезпечити систему садового зрошення з відповідним тиском.

Подача підземних вод - Genyo plus - ідеальне рішення в поєднанні з занурюваним насосом, для забезпечення правильного тиску грунтових вод, забезпечення водою туалетів, пральних машин та іншої техніки.Для отримання додаткової технічної інформації, будь ласка, надішліть запит через форму на сайті.
Запит додаткової інформації
Надішліть нам Ваш запит на додаткову інформацію і ми відповімо Вам у найкоротший термін
Електронна пошта
Ім‘я
Телефон
Запит на додаткову інформацію