Насоси LOWARA серії Smart - преміум ефективности

Зображення насосів LOWARA серії Smart
ОГЛЯД

Техничні характеристики

Напруга живлення: 208 -240VПотужність: до 1.5 кВт Багатонасосність: до 3 одиниць Джерело живлення: однофазне 50/60 Гц Зв'язок: Стандарту BACnet і Modbus в одному насосі Пакет IES2 із електродвигунами IE5 Ступінь захисту: IP55 EMC: Категорії C1- сумісний з EN 61800-3 для житлового середовища Гармонізація: сумісна із стандартом IEC/EN 61000-3-2

Повна система, що забезпечує найкращу ефективність на ринку

Серія «розумних» насосів Lowara Smart Pump поєднує в собі надсучасну технології оптимізації продуктивності зв'язку з іншими системами і допомагає Вам досягти Вашої мети. Оберіть попередньо запрограмовані пакети для легкої і економічно ефективної установки – і отримайте переваги від потужності, «розумного» керування і продуктивності системи.

Потужність: найкращий в класі - IE5 електродвигун

Технічна специфікація IEC/TS 60034-30-2 забезпечує "ультра-преміум" ефективну продуктивність рівня E5. Це найвищий рівень ефективності для двигунів, призначених працювати безпосередньо он-лайн. Кожен насос Lowara Smart оснащений постійним електродвигуном на постійних магнітах, який відповідає цьому стандарту IE5, забезпечуючи ККД вище стандартного асинхронного двигуна IE3.

Інтелект: Вбудований привід двигуна

Розумний, простий у використанні інтегрований привід може працювати одно-, двома або багатоцільовими системами до трьох насосів, без необхідності зовнішньої панелі управління або ПВК. Привід відповідає продуктивності попиту, зменшуючи використання енергії. І це дозволяє розумним насосам спілкуватися з іншими будівельними системами в режимі реального часу, максимізуючи ефективність.

Продуктивність і надійність

Повна лінійка однофазних насосів забезпечує підвищені гідравлічні характеристики для використання у житловому і невеликому промисловому секторі. Насоси серії Smart здатні легко впоратися з екстремальними середовищами, від -20°C до 50°C, без погіршення продуктивності.

Відкрийте для себе велику трійку ефективності

Насоси Lowara серії Smart об'єднують три основні елементи для забезпечення надзвичайної надійності, оптимальної економії та найкоротшого часу окупності. Мова не про окремі компоненти. Йдеться про чудову команду з трьох ідеально узгоджених елементів:
1. Двигуни IE5 ультра-преміум класу для найкращої ефективності за стандартом IEC/TS 60034-30-2
2. Система приводу живлення (привід і двигун) в класі найвищої ефективності, IES2, відповідно до EN 50598-2
3. Гідравлічний насос спроектований для досягнення виняткових рейтингів Індексу мінімальної ефективності (MEI), відповідно до Регламенту ЄС No 547/2012

Засоби контролю, безпеки та моніторингу

Доступні режими керування включають:
  • Керування режимом по постійному тиску
  • Керування режимом відповідно до системної кривої
  • Керування за зовнішнім сигналом
На додаток до цих функцій регулювання, насоси серії SMART також:

  • Зупиняються при відсутності користування водою
  • Зупиняються при виникненні проблем у водяній системі
  • Мають захист проти «сухого ходу»
  • Має датчики помилки і перенапруг як для інвертора, так і для двигуна, що захищає насос і двигун від недо- або перенапруг


Серія насосів Smart пропонує повний набір інструментів нагляду та вимірювання, таких як автоматичні тестові запуски, автоматична розумна циклічна зміна блоків свинцевого та лаг-насоса, пам'ять для будь-яких інверторних сигналів несправностей та лічильник робочих годин. Немає необхідності налаштовувати продукт; всі перераховані функції вже включені в стандартний пакет.


Для отримання додаткової технічної інформації, будь ласка, надішліть запит через форму на сайті.
Запит додаткової інформації
Надішліть нам Ваш запит на додаткову інформацію і ми відповімо Вам у найкоротший термін
Електронна пошта
Ім‘я
Телефон
Запит на додаткову інформацію